Online: 43
Son Üyeler
  • Ahmet Arif
  • Bekir Alkuş
  • mehmet umay
Urfa Resimleri
MEKANLAR
Shekspire Bistro
Tuna Cad No:10 Şanlıurfa
03522245997
www.shekspirebistro.com
Genel Bilgiler

Shakespeare Bistro, 2001 yılında Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde hizmete açılmıştır. İtalyan ve dünya mutfaklarından örnekler sunan Shakespeare Bistro’da bir- birinden lezzetli ve farklı çeşnilerle zenginleştirilmiş salatalar, makarna ve hamur işleri, pizza çeşitleri, ana yemekler ve tatlılar sunulmaktadır. Menüde ayrıca baş- langıç ve sandviç çeşitleri mevcuttur. Yeni ve eşsiz lezzetlerin yaratılma sürecini oluşturan fikir, üretim, test ve geliştirme çalışmaları için harcanan zaman, Global Gıda’nın on yılı aşan deneyiminde önemli bir yere sahiptir.
Shakespeare Bistro’nun sistemi, olağanüstü lezzet ve güzellikteki ürünlerini en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde sunabilmeyi garantilemektedir.
Restoranlarımıza gelen ve yiyeceklerimizi tadanların ilk izlenimi, diğer konseptlerden farkımızı açıkça ortaya koyar niteliktedir. Rahat ve arkadaş canlısı ortam, taze ve kaliteli malzemeler, beğenilen lezzetler ve kanıtlanmış sunum kalitesi, seçici müşterilerin Shakespeare Bistro’yu tercih nedenlerinden bazılarıdır.
Shakespeare Bistro, 2007 yılı başında kurumsal kimliğini ve konseptini yenilemiş ve dünya çapında bu konsepti tanımlayan “Quick & Casual” sloganı da tescil ettirilerek kullanılmaya başlanmıştır.

Yorumlar

Bu mekana henüz yorum yazılmamış.