Online: 46
Son Üyeler
  • Ahmet Arif
  • Bekir Alkuş
  • mehmet umay
Urfa Resimleri
urfamekan.com Hakkında

urfamekan.com: Urfa'yı yaşama rehberi... Urfalıların ve Urfa'yı merak edenlerin buluşma noktası... Bu büyülü şehrin internetteki yüzü...

"Şehirde hayat var" mottosuyla yola çıkıyor ve şehir hayatını analiz ediyor, yorumluyor, Urfa'yı yaşama sanatının inceliklerini belirliyoruz.

urfamekan.com hiç uyumayan, hiç yorulmayan şehre ayak uydurabilmeniz ve şehri doyasıya yaşayabilmeniz için siz takipçilerine rehberlik ediyor. Urfa'da yaşayanlar, yaşamak isteyenler, yolu düşenler, geçerken uğrayanlar, sadece merak edenler ve diğer herkes için internette bir çekim merkezi olmaya devam ediyoruz.

Her şehrin ikonları vardır ama kendisi ikon olan çok az şehir vardır. Urfa bir ikon. O artık güçlü bir marka ve yaşama sanatının yeme içme kültüründen moda ve alışverişe, eğlenceden kültürel hayat ve sanata kadar tüm damarları Urfa’da atıyor. Hem de sadece şehrin merkezindeki sıcak noktalarda değil; şehrin belki de hiç gitmediğiniz kıyılarında, köşelerinde bile.

urfamekan.com hem "rotamı bileyim, ona göre ilerleyeyim" diyen sağlamcılar hem de "rotam sapabilir ama kaybolmayayım" diyen maceracılar için Urfa'ya dair çizilmiş en güvenilir yol haritası. Şehri yaşayanların ihtiyaç duyabileceği her türlü mekan ve semt bilgisinden etkinlik ajandalarına kadar her şey mekanurfa.com'da!

Gözlerinizi kapatın ve size rehberlik etmemize izin verin. Urfa'nın yaşanacak çok yanı var..